Ημέρα Σταδιοδρομίας στη Σχολή Επιστημών του Ανθρώπου 6-3-2013

Η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας και το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας διοργανώνουν «Ημέρα Σταδιοδρομίας» για τους φοιτητές της Σχολής Επιστημών του Ανθρώπου , η οποία θα πραγματοποιηθεί στις 6 Μαρτίου  2013 και ώρα 18.00, στο Αμφιθέατρο Σαράτση, στο Παραλιακό Συγκρότημα Βόλου.Στόχος της εκδήλωσης είναι η άμεση επαφή των τελειόφοιτων και των απόφοιτων των Τμημάτων της Σχολής Επιστημών του Ανθρώπου του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας  με επιχειρήσεις της αγοράς εργασίας. Στη διάρκεια της εκδήλωσης αυτής, δίνεται η δυνατότητα στους φοιτητές και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας να ενημερωθούν για τις προοπτικές επαγγελματικής τους αποκατάστασης και να έρθουν σε επαφή με εκπροσώπους των Εκπαιδευτηρίων που συμμετέχουν.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης

Αφίσα Εκδήλωσης